Kontakt oss

Jenny Olea Bru Benestad : Leder & FAGuka-ansvarlig

Jenny Olea Bru Benestad

Leder & FAGuka-ansvarlig

jenny@econnect-ntnu.no 452 53 017
Njål Lindberg : Økonomiansvarlig

Njål Lindberg

Økonomiansvarlig

njal@econnect-ntnu.no 932 09 911
Ingard Tyssøy : Styremedlem

Ingard Tyssøy

Styremedlem

ingard@econnect-ntnu.no 932 71 197
Jens Stabell Finborud : Styremedlem

Jens Stabell Finborud

Styremedlem

jens@econnect-ntnu.no 943 59 022
Henrik Benjaminsen : Kontakt for Samfunnsøkonomene

Henrik Benjaminsen

Kontakt for Samfunnsøkonomene

henrikb@econnect-ntnu.no 470 54 878
Nora Matheson : Kommunikasjonsansvarlig

Nora Matheson

Kommunikasjonsansvarlig

nora@econnect-ntnu.no 924 41 098
Jens Aasmoe Gulowsen : Styremedlem

Jens Aasmoe Gulowsen

Styremedlem

jensg@econnect-ntnu.no 412 40 602
Henrik Wermundsen : Styremedlem

Henrik Wermundsen

Styremedlem

henrikw@econnect-ntnu.no 909 50 364
Sofie Holtan Lakså : Styremedlem

Sofie Holtan Lakså

Styremedlem

sofiel@econnect-ntnu.no 414 87 664
Silje Ellefsen : Styremedlem

Silje Ellefsen

Styremedlem

silje@econnect-ntnu.no 404 70 450
Emil Engebretsen : FAGDAG-ansvarlig

Emil Engebretsen

FAGDAG-ansvarlig

emil@econnect-ntnu.no 974 94 543
Line Andresen : Styremedlem

Line Andresen

Styremedlem

line@econnect-ntnu.no 484 38 076
Kristin Aurora Sydhagen : Styremedlem

Kristin Aurora Sydhagen

Styremedlem

aurora@econnect-ntnu.no
Ingeborg Løkka : Styremedlem

Ingeborg Løkka

Styremedlem

ingeborg@econnect-ntnu.no
Erwin Hammer : Bedrifts- og Gjesteforelesningsansvarlig

Erwin Hammer

Bedrifts- og Gjesteforelesningsansvarlig

erwin@econnect-ntnu.no
Vegard Hanssen Ekra : IT-ansvarlig

Vegard Hanssen Ekra

IT-ansvarlig

vegard@econnect-ntnu.no 928 32 227