Kontakt oss

Ingrid Haug : Styreleder

Ingrid Haug

Styreleder
ingrid@econnect-ntnu.no 941 31 184
Ingeborg Løkka : Økonomiansvarlig

Ingeborg Løkka

Økonomiansvarlig
ingeborg@econnect-ntnu.no
Mari Solem : Komitéleder Kommunikasjonskomiteen

Mari Solem

Komitéleder Kommunikasjonskomiteen
mari@econnect-ntnu.no
Kristin Reed Lone : Komitéleder Bedriftskomiteen

Kristin Reed Lone

Komitéleder Bedriftskomiteen
kristin@econnect-ntnu.no 924 23 323
Erwin Hammer : Studentrepresentant Samfunnsøkonomene

Erwin Hammer

Studentrepresentant Samfunnsøkonomene
erwin@econnect-ntnu.no 412 86 308
Vetle Nødtvedt : Styremedlem Bedriftskomiteen

Vetle Nødtvedt

Styremedlem Bedriftskomiteen
vetle@econnect-ntnu.no
Eira Harvik-Wright : Styremedlem Bedriftskomiteen

Eira Harvik-Wright

Styremedlem Bedriftskomiteen
eira@econnect-ntnu.no
Dorthea Almklov : Styremedlem Kommunikasjonskomiteen

Dorthea Almklov

Styremedlem Kommunikasjonskomiteen
dorthea@econnect-ntnu.no
Ida Ljøgodt von Hanno : FAGuka-ansvarlig

Ida Ljøgodt von Hanno

FAGuka-ansvarlig
ida@econnect-ntnu.no