Kontakt oss

Jenny Olea Benestad : Styreleder Studentrepresentant Samfunnsøkonomene

Jenny Olea Benestad

Styreleder Studentrepresentant Samfunnsøkonomene
jenny@econnect-ntnu.no 452 53 017
Erwin Hammer : Komitéleder Bedriftskomiteen

Erwin Hammer

Komitéleder Bedriftskomiteen
erwin@econnect-ntnu.no 412 86 308
Aurora Sydhagen : Komitéleder, kommunikasjonskomiteen FAGdag-ansvarlig

Aurora Sydhagen

Komitéleder, kommunikasjonskomiteen FAGdag-ansvarlig
aurora@econnect-ntnu.no
Ingeborg Løkka : Styremedlem Økonomiansvarlig

Ingeborg Løkka

Styremedlem Økonomiansvarlig
ingeborg@econnect-ntnu.no
Alexander Aamo : Styremedlem Bedriftskomiteen

Alexander Aamo

Styremedlem Bedriftskomiteen
alexander@econnect-ntnu.no
Ingrid Haug : Styremedlem Bedriftskomiteen

Ingrid Haug

Styremedlem Bedriftskomiteen
ingrid@econnect-ntnu.no 941 31 184
Per Fredrik Forsberg Johnsen : Styremedlem Bedriftskomiteen

Per Fredrik Forsberg Johnsen

Styremedlem Bedriftskomiteen
per@econnect-ntnu.no
Kristin Reed Lone : Styremedlem Bedriftskomiteen

Kristin Reed Lone

Styremedlem Bedriftskomiteen
kristin@econnect-ntnu.no 924 23 323
Lars Martin Haugland : Styremedlem Bedriftskomiteen

Lars Martin Haugland

Styremedlem Bedriftskomiteen
larsmartin@econnect-ntnu.no
Dorthea Almklov : Styremedlem Kommunikasjonskomiteen

Dorthea Almklov

Styremedlem Kommunikasjonskomiteen
dorthea@econnect-ntnu.no
Mari Solem : Styremedlem Kommunikasjonskomiteen

Mari Solem

Styremedlem Kommunikasjonskomiteen
mari@econnect-ntnu.no
Jens Gulowsen : Styremedlem Sosialansvarlig

Jens Gulowsen

Styremedlem Sosialansvarlig
jensg@econnect-ntnu.no 412 40 602
Sofie Holtan Lakså : Styremedlem Bedriftskomiteen Studentrepresentant Samfunnsøkonomene

Sofie Holtan Lakså

Styremedlem Bedriftskomiteen Studentrepresentant Samfunnsøkonomene
sofiel@econnect-ntnu.no 414 87 664
Vegard Ekra : IT-ansvarlig

Vegard Ekra

IT-ansvarlig
vegard@econnect-ntnu.no 928 32 227