Kontakt oss

Ingrid Haug : Styreleder

Ingrid Haug

Styreleder
ingrid@econnect-ntnu.no 941 31 184
Anders Udland : Økonomiansvarlig

Anders Udland

Økonomiansvarlig
anders@econnect-ntnu.no 908 95 588
Håkon Nilssen : Fagdag-ansvarlig

Håkon Nilssen

Fagdag-ansvarlig
haakon@econnect-ntnu.no 988 07 881
Ida Ljøgodt von Hanno : FAGuka-ansvarlig

Ida Ljøgodt von Hanno

FAGuka-ansvarlig
ida@econnect-ntnu.no
Sebastian Skatland : It-ansvarlig

Sebastian Skatland

It-ansvarlig
sebastian@econnect-ntnu.no 943 98 254
Erwin Hammer : Studentrepresentant Samfunnsøkonomene

Erwin Hammer

Studentrepresentant Samfunnsøkonomene
erwin@econnect-ntnu.no 412 86 308
Mari Solem : Komitéleder Kommunikasjonskomiteen

Mari Solem

Komitéleder Kommunikasjonskomiteen
mari@econnect-ntnu.no
Kristin Reed Lone : Komitéleder Bedriftskomiteen

Kristin Reed Lone

Komitéleder Bedriftskomiteen
kristin@econnect-ntnu.no 924 23 323
Eira Harvik-Wright : Styremedlem Bedriftskomiteen

Eira Harvik-Wright

Styremedlem Bedriftskomiteen
eira@econnect-ntnu.no
Marte Solberg : Styremedlem Bedriftskomiteen

Marte Solberg

Styremedlem Bedriftskomiteen
marte@econnect-ntnu.no 920 24 704
Vetle Nødtvedt : Styremedlem Bedriftskomiteen

Vetle Nødtvedt

Styremedlem Bedriftskomiteen
vetle@econnect-ntnu.no
Erlend Røste : Bedriftskomiteen

Erlend Røste

Bedriftskomiteen
erlend@econnect-ntnu.no
Dorthea Almklov : Styremedlem Kommunikasjonskomiteen

Dorthea Almklov

Styremedlem Kommunikasjonskomiteen
dorthea@econnect-ntnu.no
Kristin Dahn : Styremedlem Kommunikasjonskomiteen

Kristin Dahn

Styremedlem Kommunikasjonskomiteen
kristinhd@econnect-ntnu.no