Styret

Anders Udland : Økonomiansvarlig

Anders Udland

Økonomiansvarlig
anders@econnect-ntnu.no 908 95 588
Lene Mari Halvorsen : Leder Kommunikasjon

Lene Mari Halvorsen

Leder Kommunikasjon
lenemari@econnect-ntnu.no 95700359
Arin Nøst : Leder Bedriftskontakt

Arin Nøst

Leder Bedriftskontakt
arin@econnect-ntnu.no 97766915

Bedriftskomiteen

Arin Nøst : Leder Bedriftskontakt

Arin Nøst

Leder Bedriftskontakt
arin@econnect-ntnu.no 97766915
Marte  Mohn Solberg : Bedriftskontakt

Marte Mohn Solberg

Bedriftskontakt
marte@econnect-ntnu.no 920 24 704
Øystein Sand : Bedriftskontakt

Øystein Sand

Bedriftskontakt
oystein@econnect-ntnu.no 91339741
Live Berg Kile : Bedriftskontakt

Live Berg Kile

Bedriftskontakt
live@econnect-ntnu.no 47339805
Tora Mjølhus Ferkingstad : Bedriftskontakt

Tora Mjølhus Ferkingstad

Bedriftskontakt
tora@econnect-ntnu.no 91005403
Tim Himle Levinh : Bedriftskontakt

Tim Himle Levinh

Bedriftskontakt
tim@econnect-ntnu.no 41334766
Ane Hjort-Larsen : Bedriftskontakt

Ane Hjort-Larsen

Bedriftskontakt
anegh@stud.ntnu.no 90243208

Kommunikasjon & Medier

Lene Mari Halvorsen : Leder Kommunikasjon

Lene Mari Halvorsen

Leder Kommunikasjon
lenemari@econnect-ntnu.no 95700359
Sunniva Wergeland : Grafisk Ansvarlig

Sunniva Wergeland

Grafisk Ansvarlig
sunniva@econnect-ntnu.no 97957800
Sebastian Skatland : SoMe Ansvarlig

Sebastian Skatland

SoMe Ansvarlig
sebastian@econnect-ntnu.no 943 98 254
Eghe Jeffrey Avent : IT Ansvarlig

Eghe Jeffrey Avent

IT Ansvarlig
eghe@econnect-ntnu.no 47288896